L78M24CDT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78M24CDT Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L78M24CDT
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 24V 500MA DPAK
lomakkeissa: L78M24CDT.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
L78M24CDT: n tekniset tiedot
Osa numero L78M24CDT Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 24V 500MA DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 277497 pcs Tietolomake L78M24CDT.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 24V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 40V
Toimittaja Device Package DPAK Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 50dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 500mA DPAK
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 6mA Nykyinen - Tuotos 500mA