L78M24CV
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
L78M24CV Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L78M24CV
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 24V 500MA TO220AB
lomakkeissa: L78M24CV.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
L78M24CV: n tekniset tiedot
Osa numero L78M24CV Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 24V 500MA TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 174302 pcs Tietolomake L78M24CV.pdf
Jännitepudotus (max) - Jännite - lähtö (min / kiinteä) 24V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 40V
Toimittaja Device Package TO-220AB Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 PSRR 50dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-1467-5 Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 500mA TO-220AB Nykyinen - lepotilassa (Iq) 6mA
Nykyinen - Tuotos 500mA Ohjaustoiminnot -