LD1086V18
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1086V18 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LD1086V18
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220AB
lomakkeissa: LD1086V18.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
LD1086V18: n tekniset tiedot
Osa numero LD1086V18 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 70052 pcs Tietolomake LD1086V18.pdf
Jännitepudotus (max) 1.5V @ 1.5A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 30V
Toimittaja Device Package TO-220AB Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 PSRR 82dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-3449-5 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A TO-220AB Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA
Nykyinen - Tuotos 1.5A Ohjaustoiminnot -