LD1086V36
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD1086V36 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LD1086V36
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.6V 1.5A TO220AB
lomakkeissa: LD1086V36.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
LD1086V36: n tekniset tiedot
Osa numero LD1086V36 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 3.6V 1.5A TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 122836 pcs Tietolomake LD1086V36.pdf
Jännitepudotus (max) 1.5V @ 1.5A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.6V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 30V
Toimittaja Device Package TO-220AB Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 PSRR 78dB (120Hz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 1.5A TO-220AB
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA Nykyinen - Tuotos 1.5A