LD39300DT18-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39300DT18-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LD39300DT18-R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 3A DPAK
lomakkeissa: LD39300DT18-R.pdf
  • Viesti
LD39300DT18-R: n tekniset tiedot
Osa numero LD39300DT18-R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 3A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4538 pcs Tietolomake LD39300DT18-R.pdf
Jännitepudotus (max) 0.4V @ 3A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package DPAK Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-6873-2
LD39300DT18-R-ND
LD39300DT18R
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A DPAK Nykyinen - Supply (Max) 2.5mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 5µA Nykyinen - Tuotos 3A