LD39300DT25-R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD39300DT25-R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LD39300DT25-R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 3A DPAK
lomakkeissa: LD39300DT25-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
LD39300DT25-R: n tekniset tiedot
Osa numero LD39300DT25-R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 2.5V 3A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 53143 pcs Tietolomake LD39300DT25-R.pdf
Jännitepudotus (max) 0.4V @ 3A Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package DPAK Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-6150-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A DPAK Nykyinen - Supply (Max) 2.5mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 5µA Nykyinen - Tuotos 3A