LD3985M28R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD3985M28R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LD3985M28R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
lomakkeissa: LD3985M28R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
LD3985M28R: n tekniset tiedot
Osa numero LD3985M28R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 426088 pcs Tietolomake LD3985M28R.pdf
Jännitepudotus (max) 0.1V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.8V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-7795-2
LD3985M28R-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA SOT-23-5 Nykyinen - Supply (Max) 250µA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 150µA Nykyinen - Tuotos 150mA