LD3985M29R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LD3985M29R Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LD3985M29R
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 2.9V 150MA SOT23-5
lomakkeissa: LD3985M29R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
  • Viesti
LD3985M29R: n tekniset tiedot
Osa numero LD3985M29R Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 2.9V 150MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 407611 pcs Tietolomake LD3985M29R.pdf
Jännitepudotus (max) 0.1V @ 150mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.9V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 6V
Toimittaja Device Package SOT-23-5 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 50dB (1kHz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 150mA SOT-23-5
Nykyinen - Supply (Max) 250µA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 150µA
Nykyinen - Tuotos 150mA Ohjaustoiminnot Enable