LDFM33PUR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDFM33PUR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDFM33PUR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6DFN
lomakkeissa: 1.LDFM33PUR.pdf2.LDFM33PUR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
LDFM33PUR: n tekniset tiedot
Osa numero LDFM33PUR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6DFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 114025 pcs Tietolomake 1.LDFM33PUR.pdf2.LDFM33PUR.pdf
Jännitepudotus (max) 0.3V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package 6-DFN (3x3) Sarja -
Pakkaus / Case 6-VDFN Exposed Pad PSRR 60dB ~ 52dB (120Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-16892-6 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-DFN (3x3) Nykyinen - lepotilassa (Iq) 800µA
Nykyinen - Tuotos 500mA Ohjaustoiminnot Enable, Power Good
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LDFMPT-TR
LDFMPT-TR
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC REG LINEAR POS ADJ 500MA PPAK