LDFM33PVR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDFM33PVR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LDFM33PVR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6DFN
lomakkeissa: 1.LDFM33PVR.pdf2.LDFM33PVR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
LDFM33PVR: n tekniset tiedot
Osa numero LDFM33PVR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6DFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 328162 pcs Tietolomake 1.LDFM33PVR.pdf2.LDFM33PVR.pdf
Jännitepudotus (max) 0.3V @ 500mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 16V
Toimittaja Device Package 6-DFN (2x2) Sarja -
Pakkaus / Case 6-VDFN Exposed Pad PSRR 60dB ~ 52dB (120Hz ~ 100kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-16893-2 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA 6-DFN (2x2) Nykyinen - lepotilassa (Iq) 800µA
Nykyinen - Tuotos 500mA Ohjaustoiminnot Enable, Power Good