LE33CD-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LE33CD-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LE33CD-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
lomakkeissa: LE33CD-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
LE33CD-TR: n tekniset tiedot
Osa numero LE33CD-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 312222 pcs Tietolomake LE33CD-TR.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 100mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 18V
Toimittaja Device Package 8-SO Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 80dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-8342-2
LE33CD-TR-ND
LE33CDTR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SO Nykyinen - Supply (Max) 3mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 1mA Nykyinen - Tuotos 100mA