LE33CZ-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LE33CZ-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
lomakkeissa: LE33CZ-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
6000 pcs
  • Viesti
LE33CZ-TR: n tekniset tiedot
Osa numero LE33CZ-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 312561 pcs Tietolomake LE33CZ-TR.pdf
Jännitepudotus (max) 0.5V @ 100mA Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Max) 18V
Toimittaja Device Package TO-92-3 Sarja -
Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 80dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
lähtö Tyyppi Fixed Output Configuration Positive
Muut nimet 497-4258-2
LE33CZTR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Lukumäärä Regulators 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA TO-92-3 Nykyinen - Supply (Max) 3mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 1mA Nykyinen - Tuotos 100mA
Ohjaustoiminnot - Perusosan osanumero LE33
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
LE33CZ
LE33CZ
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
Varastossa: 252221 pcs
ladata: LE33CZ.pdf
RFQ
LE33ABZ
LE33ABZ
Varastossa: 220061 pcs
ladata: LE33ABZ.pdf
RFQ
LE33ABD-TR
LE33ABD-TR
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
ladata: LE33ABD-TR.pdf
LE35CZ
LE35CZ
Kuvaus: IC REG LINEAR 3.5V 100MA TO92-3
ladata: LE35CZ.pdf
LE33ABD
LE33ABD
ladata: LE33ABD.pdf
LE33CD
LE33CD
ladata: LE33CD.pdf
LE33CZ-AP
LE33CZ-AP
ladata: LE33CZ-AP.pdf
LE33CD-TR
LE33CD-TR
ladata: LE33CD-TR.pdf
LE30CZ
LE30CZ
Kuvaus: IC REG LINEAR 3V 100MA TO92-3