MSS50-1200
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
MSS50-1200 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSS50-1200
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP
lomakkeissa: MSS50-1200.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MSS50-1200: n tekniset tiedot
Osa numero MSS50-1200 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5812 pcs Tietolomake MSS50-1200.pdf
Jännite - Off State 1.2kV Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
Rakenne 1-Phase Controller - All SCRs Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case ISOTOP
Muut nimet 497-6021-5 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Määrä SCR, diodit 2 SCRs Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 1.2kV 70A 1-Phase Controller - All SCRs Chassis Mount ISOTOP Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 70A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 600A, 630A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 80mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 50mA
Liittyvät tuotteet
MSS5MMD
MSS5MMD
valmistajat: Mallory Sonalert Products
Kuvaus: AUDIO MAGNETIC INDICATOR 4-6V TH
Varastossa: 5711 pcs
ladata: MSS5MMD.pdf
RFQ
MSS4335
MSS4335
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: SWITCH SLIDE 4P3T 300MA 125V
Varastossa: 4166 pcs
ladata: MSS4335.pdf
RFQ
MSS5MME
MSS5MME
ladata: MSS5MME.pdf
ladata: MSS4300.pdf
MSS5M0
MSS5M0
Kuvaus: AUDIO PIEZO INDICATOR 4-6V TH
ladata: MSS5M0.pdf
MSS5MMC
MSS5MMC
ladata: MSS5MMC.pdf
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP
MSS4300R
MSS4300R