MSS50-800
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
MSS50-800 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: MSS50-800
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP
lomakkeissa: MSS50-800.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
MSS50-800: n tekniset tiedot
Osa numero MSS50-800 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MODULE SCR BACK TO BACK ISOTOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5332 pcs Tietolomake MSS50-800.pdf
Jännite - Off State 800V Jännite - Gate Trigger (VGT) (Max) 1.3V
Rakenne 1-Phase Controller - All SCRs Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case ISOTOP
Muut nimet 497-5375-5
MSS50-800-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Määrä SCR, diodit 2 SCRs Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SCR Module 800V 70A 1-Phase Controller - All SCRs Chassis Mount ISOTOP Nykyinen - On State (It (RMS)) (Max) 70A
Nykyinen - Non Rep. Surge 50, 60 Hz (ITSM) 600A, 630A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 80mA
Nykyinen - Gate Trigger (IGT) (Max) 50mA
Liittyvät tuotteet
MSS4350RG
MSS4350RG
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: SWITCH SLIDE 4P3T 0.4VA 20V