SMA6J130A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J130A-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMA6J130A-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 130V 223V SMA
lomakkeissa: 1.SMA6J130A-TR.pdf2.SMA6J130A-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
10000 pcs
  • Viesti
SMA6J130A-TR: n tekniset tiedot
Osa numero SMA6J130A-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 130V 223V SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 520378 pcs Tietolomake 1.SMA6J130A-TR.pdf2.SMA6J130A-TR.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 130V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 223V
Jännite - erittely (min) 144V Yksisuuntaiset kanavat 1
Tyyppi Zener Toimittaja Device Package SMA (DO-214AC)
Sarja SMA6J, TRANSIL™ Power Line Protection No
Teho - huippukulma 600W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Muut nimet 497-7441-2
SMA6J130A-TR-ND
SMA6J130ATR
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A (8/20µs) Kapasitanssi @ Taajuus -