SMA6J130CA-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J130CA-TR Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMA6J130CA-TR
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TVS DIODE 130V 223V SMA
lomakkeissa: 1.SMA6J130CA-TR.pdf2.SMA6J130CA-TR.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
SMA6J130CA-TR: n tekniset tiedot
Osa numero SMA6J130CA-TR Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TVS DIODE 130V 223V SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 467224 pcs Tietolomake 1.SMA6J130CA-TR.pdf2.SMA6J130CA-TR.pdf
Jännite - Käänteinen Standoff (Typ) 130V Jännite - kiristys (maksimi) @ Ipp 223V
Jännite - erittely (min) 144V Tyyppi Zener
Toimittaja Device Package SMA (DO-214AC) Sarja SMA6J, TRANSIL™
Power Line Protection No Teho - huippukulma 600W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case DO-214AC, SMA
Muut nimet 497-7884-2
SMA6J130CA-TR-ND
SMA6J130CATR
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A (8/20µs)
Kapasitanssi @ Taajuus - Kaksisuuntaiset kanavat 1
Perusosan osanumero SMA6J Sovellukset General Purpose
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SMA6J13A
SMA6J13A
valmistajat: Hamlin / Littelfuse
Kuvaus: TVS DIODE 13V DO214AC