SMP100LC-140
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP100LC-140 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMP100LC-140
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRISIL 100A 140V BIDIRECT SMB
lomakkeissa: SMP100LC-140.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
5000 pcs
  • Viesti
SMP100LC-140: n tekniset tiedot
Osa numero SMP100LC-140 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRISIL 100A 140V BIDIRECT SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 278415 pcs Tietolomake SMP100LC-140.pdf
Jännite - Off State 140V Jännite - breakover 175V
Sarja SMP, TRISIL™ Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 497-4088-2
SMP100LC140
Lukumäärä Elements 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Nykyinen - Hold (Ih) 150mA kapasitanssi 65pF