SMP100LC-270
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP100LC-270 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMP100LC-270
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRISIL 100A 270V BIDIRECT SMB
lomakkeissa: SMP100LC-270.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SMP100LC-270: n tekniset tiedot
Osa numero SMP100LC-270 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRISIL 100A 270V BIDIRECT SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 98823 pcs Tietolomake SMP100LC-270.pdf
Jännite - Off State 270V Jännite - breakover 335V
Sarja SMP, TRISIL™ Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 497-4092-1
Lukumäärä Elements 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
Nykyinen - Hold (Ih) 150mA kapasitanssi 60pF