SMP50-320
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP50-320 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMP50-320
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRISIL 50A 320V BIDIRECT SMA
lomakkeissa: SMP50-320.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
SMP50-320: n tekniset tiedot
Osa numero SMP50-320 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRISIL 50A 320V BIDIRECT SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 119109 pcs Tietolomake SMP50-320.pdf
Jännite - Off State 320V Jännite - breakover 400V
Sarja SMP, TRISIL™ Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Muut nimet 497-7911-6
Lukumäärä Elements 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Nykyinen - Hold (Ih) 150mA kapasitanssi 25pF
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SMP50-270
SMP50-270
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: THYRISTOR 270V 150A SMA