SMP50-240
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP50-240 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMP50-240
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus THYRISTOR 240V 150A SMA
lomakkeissa: SMP50-240.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
SMP50-240: n tekniset tiedot
Osa numero SMP50-240 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus THYRISTOR 240V 150A SMA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 310936 pcs Tietolomake SMP50-240.pdf
Jännite - Off State 240V Jännite - breakover 320V
Sarja SMP, TRISIL™ Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Lukumäärä Elements 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A Nykyinen - Hold (Ih) 150mA
kapasitanssi 25pF