SMTPA100
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMTPA100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMTPA100
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus THYRISTOR 100V 150A SMB
lomakkeissa: SMTPA100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SMTPA100: n tekniset tiedot
Osa numero SMTPA100 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus THYRISTOR 100V 150A SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 125825 pcs Tietolomake SMTPA100.pdf
Jännite - Off State 100V Jännite - breakover 133V
Sarja SMP, TRISIL™ Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 497-3722-6
Lukumäärä Elements 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Nykyinen - Hold (Ih) 150mA kapasitanssi 35pF
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SMTL6-RC
SMTL6-RC
valmistajat: Bivar, Inc.
Kuvaus: LED RED CLEAR 6PLCC SMD
Varastossa: 72870 pcs
ladata: SMTL6-RC.pdf
RFQ
SMTL6-UWDW
SMTL6-UWDW
valmistajat: Bivar, Inc.
Kuvaus: LED WARM WHITE DIFF 6PLCC SMD
Varastossa: 73506 pcs
ladata: SMTL6-UWDW.pdf
RFQ
SMTPA220
SMTPA220
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: TRISIL 220V BIDIRECT SMB
ladata: SMTPA220.pdf
SMTL6-UWDN
SMTL6-UWDN
Kuvaus: LED NEUTRAL WHITE DIFF 6PLCC SMD
ladata: SMTL6-UWDN.pdf
SMTPA200
SMTPA200
Kuvaus: TRISIL 200V BIDIRECT SMB
ladata: SMTPA200.pdf
SMTPA130
SMTPA130
Kuvaus: TRISIL 130V BIDIRECT SMB
ladata: SMTPA130.pdf
SMTL6-UWDC
SMTL6-UWDC
Kuvaus: LED ULTRA COOL WHITE DIFF PLCC6
ladata: SMTL6-UWDC.pdf
SMTL6-GC
SMTL6-GC
Kuvaus: LED GREEN CLEAR 6PLCC SMD
ladata: SMTL6-GC.pdf
SMTPA120
SMTPA120
Kuvaus: TRISIL 120V BIDIRECT SMB
ladata: SMTPA120.pdf
SMTPA180
SMTPA180
Kuvaus: THYRISTOR 180V 150A DO-214AA
ladata: SMTPA180.pdf
SMTL6-RGB
SMTL6-RGB
Kuvaus: LED RGB CLEAR 6PLCC SMD
ladata: SMTL6-RGB.pdf
SMTPA240
SMTPA240
Kuvaus: TRISIL 240V BIDIRECT SMB
ladata: SMTPA240.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna