SMTPA130
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMTPA130 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SMTPA130
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRISIL 130V BIDIRECT SMB
lomakkeissa: SMTPA130.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
SMTPA130: n tekniset tiedot
Osa numero SMTPA130 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRISIL 130V BIDIRECT SMB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 125812 pcs Tietolomake SMTPA130.pdf
Jännite - Off State 130V Jännite - breakover 173V
Sarja SMP, TRISIL™ Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case DO-214AA, SMB Muut nimet 497-16193-6
Lukumäärä Elements 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Nykyinen - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A Nykyinen - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
Nykyinen - Hold (Ih) 150mA kapasitanssi 30pF