SPV1001N40
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SPV1001N40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SPV1001N40
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 40V 12.5A 8PQFN
lomakkeissa: SPV1001N40.pdf
  • Viesti
SPV1001N40: n tekniset tiedot
Osa numero SPV1001N40 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GEN PURP 40V 12.5A 8PQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6319 pcs Tietolomake SPV1001N40.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Standard Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 12.5A
Jännite - Breakdown 8-PQFN (5x6) Sarja -
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Käänteinen Recovery Time (TRR) -
Resistance @ Jos F - Polarisaatio 8-PowerVDFN
Muut nimet 497-12077-2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Valmistajan osanumero SPV1001N40
Laajennettu kuvaus Diode Standard 40V 12.5A Surface Mount 8-PQFN (5x6) diodikonfiguraatiolla 1µA @ 30V
Kuvaus DIODE GEN PURP 40V 12.5A 8PQFN Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 140mV @ 10A
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 40V Kapasitanssi @ Vr, F -45°C ~ 150°C