SPV1002D40
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SPV1002D40 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SPV1002D40
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK
lomakkeissa: SPV1002D40.pdf
  • Viesti
SPV1002D40: n tekniset tiedot
Osa numero SPV1002D40 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3273 pcs Tietolomake SPV1002D40.pdf
Jännite - Peak Reverse (Max) Standard Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 16A (DC)
Jännite - Breakdown D²PAK Sarja -
RoHS-tila Tube Käänteinen Recovery Time (TRR) -
Resistance @ Jos F - Polarisaatio TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero SPV1002D40 Laajennettu kuvaus Diode Standard 40V 16A (DC) Surface Mount D²PAK
diodikonfiguraatiolla 1µA @ 40V Kuvaus DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 180mV @ 16A Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 40V
Kapasitanssi @ Vr, F -45°C ~ 175°C
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SPV1002D40TR
SPV1002D40TR
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK