ST25DV02K-W1R8S3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ST25DV02K-W1R8S3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST25DV02K-W1R8S3
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC RFID TRANSP 13.56MHZ 8SOIC
lomakkeissa: 1.ST25DV02K-W1R8S3.pdf2.ST25DV02K-W1R8S3.pdf3.ST25DV02K-W1R8S3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
ST25DV02K-W1R8S3: n tekniset tiedot
Osa numero ST25DV02K-W1R8S3 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC RFID TRANSP 13.56MHZ 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila
Jännite - Supply 1.8 V ~ 5.5 V Tyyppi RFID Transponder
Toimittaja Device Package 8-SO Standardit ISO 15693, NFC
Sarja - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet 497-18178-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
liitäntä PWM Taajuus 13.56MHz
Yksityiskohtainen kuvaus RFID Transponder IC 13.56MHz ISO 15693, NFC PWM 1.8 V ~ 5.5 V 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)