ST25DV02K-W1R8T3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ST25DV02K-W1R8T3
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IC RFID TRANSP 13.56MHZ 8-TSSOP
lomakkeissa: 1.ST25DV02K-W1R8T3.pdf2.ST25DV02K-W1R8T3.pdf3.ST25DV02K-W1R8T3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
ST25DV02K-W1R8T3: n tekniset tiedot
Osa numero ST25DV02K-W1R8T3 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IC RFID TRANSP 13.56MHZ 8-TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila
Jännite - Supply 1.8 V ~ 5.5 V Tyyppi RFID Transponder
Toimittaja Device Package 8-TSSOP Standardit ISO 15693, NFC
Sarja - Pakkaus / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C liitäntä PWM
Taajuus 13.56MHz Yksityiskohtainen kuvaus RFID Transponder IC 13.56MHz ISO 15693, NFC PWM 1.8 V ~ 5.5 V 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)