STB85NF3LLT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB85NF3LLT4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STB85NF3LLT4
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 30V 85A D2PAK
lomakkeissa: STB85NF3LLT4.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STB85NF3LLT4: n tekniset tiedot
Osa numero STB85NF3LLT4 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 30V 85A D2PAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 72518 pcs Tietolomake STB85NF3LLT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±16V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package D2PAK
Sarja STripFET™ II RDS (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 40A, 10V
Tehonkulutus (Max) 110W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Muut nimet 497-7953-2
STB85NF3LLT4-ND
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 2210pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 4.5V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 30V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 30V 85A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount D2PAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 85A (Tc)