STD30NF03LT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD30NF03LT4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STD30NF03LT4
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 30V 30A DPAK
lomakkeissa: STD30NF03LT4.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
STD30NF03LT4: n tekniset tiedot
Osa numero STD30NF03LT4 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 30V 30A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 44992 pcs Tietolomake STD30NF03LT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package DPAK
Sarja STripFET™ II RDS (Max) @ Id, Vgs 25 mOhm @ 15A, 10V
Tehonkulutus (Max) 50W (Tc) Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet 497-3157-1
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 830pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 18nC @ 5V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 30V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 30V 30A (Tc) 50W (Tc) Surface Mount DPAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 30A (Tc)