STD30NF06T4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD30NF06T4 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STD30NF06T4
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 60V 28A DPAK
lomakkeissa: STD30NF06T4.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
  • Viesti
STD30NF06T4: n tekniset tiedot
Osa numero STD30NF06T4 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 60V 28A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 123474 pcs Tietolomake STD30NF06T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package DPAK
Sarja STripFET™ II RDS (Max) @ Id, Vgs 28 mOhm @ 15A, 10V
Tehonkulutus (Max) 70W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet 497-6562-2
STD30NF06T4-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1750pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 58nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 60V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 60V 28A (Tc) 70W (Tc) Surface Mount DPAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 28A (Tc)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STD3155L104T4G
STD3155L104T4G
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus: MOSFET N-CH 60V DPAK
Varastossa: 6858 pcs
ladata:
RFQ
STD30NF03LT4
STD30NF03LT4
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: MOSFET N-CH 30V 30A DPAK
Varastossa: 44992 pcs
ladata: STD30NF03LT4.pdf
RFQ
STD32
STD32
valmistajat: Bussmann (Eaton)
Kuvaus: FUSE CRTRDGE 32A 240VAC CYLINDR