STD38NH02L-1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD38NH02L-1 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STD38NH02L-1
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 24V 38A IPAK
lomakkeissa: STD38NH02L-1.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
STD38NH02L-1: n tekniset tiedot
Osa numero STD38NH02L-1 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 24V 38A IPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 125965 pcs Tietolomake STD38NH02L-1.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package I-PAK
Sarja STripFET™ III RDS (Max) @ Id, Vgs 13.5 mOhm @ 19A, 10V
Tehonkulutus (Max) 40W (Tc) Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1070pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 10V FET tyyppi N-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 24V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 24V 38A (Tc) 40W (Tc) Through Hole I-PAK
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 38A (Tc)