STD35P6LLF6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD35P6LLF6 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STD35P6LLF6
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET P-CH 60V 35A DPAK
lomakkeissa: STD35P6LLF6.pdf
  • Viesti
STD35P6LLF6: n tekniset tiedot
Osa numero STD35P6LLF6 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET P-CH 60V 35A DPAK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 176162 pcs Tietolomake STD35P6LLF6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package DPAK
Sarja STripFET™ F6 RDS (Max) @ Id, Vgs 28 mOhm @ 17.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 70W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Muut nimet 497-15462-2
Käyttölämpötila 175°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 3780pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 4.5V
FET tyyppi P-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 60V
Yksityiskohtainen kuvaus P-Channel 60V 35A (Tc) 70W (Tc) Surface Mount DPAK Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)