STGF30M65DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGF30M65DF2
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT TRENCH 650V 60A TO220FP
lomakkeissa: STGF30M65DF2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
STGF30M65DF2: n tekniset tiedot
Osa numero STGF30M65DF2 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT TRENCH 650V 60A TO220FP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 54254 pcs Tietolomake STGF30M65DF2.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A
Testaa kunto 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 31.6ns/115ns
Switching Energy 300µJ (on), 960µJ (off) Toimittaja Device Package TO-220FP
Sarja M Käänteinen Recovery Time (TRR) 140ns
Virta - Max 38W Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Gate Charge 80nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 650V 60A 38W Through Hole TO-220FP
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 120A Nykyinen - Collector (le) (Max) 60A