STGFW30V60F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGFW30V60F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGFW30V60F
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 60A 58W TO3PF
lomakkeissa: STGFW30V60F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
STGFW30V60F: n tekniset tiedot
Osa numero STGFW30V60F Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 600V 60A 58W TO3PF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 36680 pcs Tietolomake STGFW30V60F.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 30A
Testaa kunto 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 45ns/189ns
Switching Energy 383µJ (on), 233µJ (off) Toimittaja Device Package TO-3PF
Sarja - Virta - Max 58W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-3P-3 Full Pack
Muut nimet 497-13955-5
STGFW30V60F-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Standard
IGBT Tyyppi Trench Field Stop Gate Charge 163nC
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 600V 60A 58W Through Hole TO-3PF Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 120A
Nykyinen - Collector (le) (Max) 60A