STGFW40V60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGFW40V60DF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGFW40V60DF
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 80A 62.5W TO-3PF
lomakkeissa: STGFW40V60DF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Viesti
STGFW40V60DF: n tekniset tiedot
Osa numero STGFW40V60DF Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 600V 80A 62.5W TO-3PF Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15932 pcs Tietolomake STGFW40V60DF.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 40A
Testaa kunto 400V, 40A, 10 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 52ns/208ns
Switching Energy 456µJ (on), 411µJ (off) Toimittaja Device Package TO-3PF-3
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 41ns
Virta - Max 62.5W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-3PFM, SC-93-3 Muut nimet 497-15124-5
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Standard
IGBT Tyyppi Trench Field Stop Gate Charge 226nC
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 600V 80A 62.5W TO-3PF-3 Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 160A
Nykyinen - Collector (le) (Max) 80A