STGP20M65DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP20M65DF2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGP20M65DF2
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT TRENCH 650V 40A TO220
lomakkeissa: 1.STGP20M65DF2.pdf2.STGP20M65DF2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STGP20M65DF2: n tekniset tiedot
Osa numero STGP20M65DF2 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT TRENCH 650V 40A TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 39773 pcs Tietolomake 1.STGP20M65DF2.pdf2.STGP20M65DF2.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 20A
Testaa kunto 400V, 20A, 12 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 26ns/108ns
Switching Energy 140µJ (on), 560µJ (off) Toimittaja Device Package TO-220
Sarja M Käänteinen Recovery Time (TRR) 166ns
Virta - Max 166W Pakkaus / Case TO-220-3
Muut nimet 497-17909
STGP20M65DF2-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Standard
IGBT Tyyppi Trench Field Stop Gate Charge 63nC
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 650V 40A 166W Through Hole TO-220 Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 80A
Nykyinen - Collector (le) (Max) 40A