STGP30H65F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP30H65F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGP30H65F
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 650V 60A 260W TO-220AB
lomakkeissa: STGP30H65F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STGP30H65F: n tekniset tiedot
Osa numero STGP30H65F Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 650V 60A 260W TO-220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29483 pcs Tietolomake STGP30H65F.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 30A
Testaa kunto 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 50ns/160ns
Switching Energy 350µJ (on), 400µJ (off) Toimittaja Device Package TO-220
Sarja - Virta - Max 260W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
Muut nimet 497-14558-5
STGP30H65F-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Standard
IGBT Tyyppi Trench Field Stop Gate Charge 105nC
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 650V 60A 260W Through Hole TO-220 Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 120A
Nykyinen - Collector (le) (Max) 60A