STGP30NC60K
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP30NC60K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGP30NC60K
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 60A 185W TO220AB
lomakkeissa: STGP30NC60K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
STGP30NC60K: n tekniset tiedot
Osa numero STGP30NC60K Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 600V 60A 185W TO220AB Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17767 pcs Tietolomake STGP30NC60K.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.7V @ 15V, 20A
Testaa kunto 480V, 20A, 10 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 29ns/120ns
Switching Energy 350µJ (on), 435µJ (off) Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja PowerMESH™ Virta - Max 185W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
Muut nimet 497-7014-5 Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Standard
IGBT Tyyppi - Gate Charge 96nC
Yksityiskohtainen kuvaus IGBT 600V 60A 185W Through Hole TO-220AB Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 125A
Nykyinen - Collector (le) (Max) 60A Perusosan osanumero STG*30NC