STGP3NB60F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGP3NB60F Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGP3NB60F
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 6A 68W TO220
lomakkeissa: STGP3NB60F.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
STGP3NB60F: n tekniset tiedot
Osa numero STGP3NB60F Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 600V 6A 68W TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 180097 pcs Tietolomake STGP3NB60F.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 3A
Testaa kunto 480V, 3A, 10 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 12.5ns/105ns
Switching Energy 125µJ (off) Toimittaja Device Package TO-220AB
Sarja PowerMESH™ Käänteinen Recovery Time (TRR) 45ns
Virta - Max 68W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-3 Muut nimet 497-2653-5
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi -
Gate Charge 16nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT 600V 6A 68W Through Hole TO-220AB
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 24A Nykyinen - Collector (le) (Max) 6A
Perusosan osanumero STG*3NB
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STGP30V60DF
STGP30V60DF
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IGBT 600V 60A 258W TO220AB
Varastossa: 32392 pcs
ladata: STGP30V60DF.pdf
RFQ
STGP3NB60FD
STGP3NB60FD
Kuvaus: IGBT 600V 6A 68W TO220