STGW30H60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW30H60DF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGW30H60DF
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 60A 260W TO247
lomakkeissa: STGW30H60DF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
STGW30H60DF: n tekniset tiedot
Osa numero STGW30H60DF Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 600V 60A 260W TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 47146 pcs Tietolomake STGW30H60DF.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.4V @ 15V, 30A
Testaa kunto 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 50ns/160ns
Switching Energy 350µJ (on), 400µJ (off) Toimittaja Device Package TO-247
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 110ns
Virta - Max 260W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet 497-13764-5
Käyttölämpötila -40°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Gate Charge 105nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 600V 60A 260W Through Hole TO-247
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 120A Nykyinen - Collector (le) (Max) 60A