STGW30H60DFB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW30H60DFB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGW30H60DFB
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 60A 260W TO247
lomakkeissa: STGW30H60DFB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Viesti
STGW30H60DFB: n tekniset tiedot
Osa numero STGW30H60DFB Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 600V 60A 260W TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24901 pcs Tietolomake STGW30H60DFB.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A
Testaa kunto 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 37ns/146ns
Switching Energy 383µJ (on), 293µJ (off) Toimittaja Device Package TO-247
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 53ns
Virta - Max 260W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet 497-15133-5
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Gate Charge 149nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 600V 60A 260W Through Hole TO-247
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 120A Nykyinen - Collector (le) (Max) 60A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STGW30N90D
STGW30N90D
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IGBT 900V 60A 220W TO247
Varastossa: 6948 pcs
ladata: STGW30N90D.pdf
RFQ
STGW30N120KD
STGW30N120KD
Kuvaus: IGBT 1200V 60A 220W TO247
Varastossa: 4312 pcs
ladata: STGW30N120KD.pdf
RFQ
STGW30H60DF
STGW30H60DF
Kuvaus: IGBT 600V 60A 260W TO247