STGW50H60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW50H60DF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGW50H60DF
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 600V 100A 360W TO247
lomakkeissa: STGW50H60DF.pdf
  • Viesti
STGW50H60DF: n tekniset tiedot
Osa numero STGW50H60DF Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 600V 100A 360W TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3660 pcs Tietolomake STGW50H60DF.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 1.8V @ 15V, 50A
Testaa kunto 400V, 50A, 10 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 62ns/178ns
Switching Energy 890µJ (on), 860µJ (off) Toimittaja Device Package TO-247
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 55ns
Virta - Max 360W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet 497-12423
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Gate Charge 217nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 600V 100A 360W Through Hole TO-247
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 200A Nykyinen - Collector (le) (Max) 100A