STGW60H65DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW60H65DF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGW60H65DF
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 650V 120A 360W TO247
lomakkeissa: STGW60H65DF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Viesti
STGW60H65DF: n tekniset tiedot
Osa numero STGW60H65DF Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 650V 120A 360W TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 11608 pcs Tietolomake STGW60H65DF.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 60A
Testaa kunto 400V, 60A, 10 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 67ns/165ns
Switching Energy 1.5mJ (on), 1.1mJ (off) Toimittaja Device Package TO-247
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 62ns
Virta - Max 360W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet 497-13105-5
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Gate Charge 206nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 650V 120A 360W Through Hole TO-247
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 240A Nykyinen - Collector (le) (Max) 120A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STGW50HF60S
STGW50HF60S
valmistajat: STMicroelectronics
Kuvaus: IGBT 600V 110A 284W TO247