STGWA30M65DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWA30M65DF2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGWA30M65DF2
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT 650V 30A TO247-3
lomakkeissa: STGWA30M65DF2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
STGWA30M65DF2: n tekniset tiedot
Osa numero STGWA30M65DF2 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT 650V 30A TO247-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31932 pcs Tietolomake STGWA30M65DF2.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A
Testaa kunto 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 31.6ns/115ns
Switching Energy 300µJ (on), 960µJ (off) Toimittaja Device Package TO-247 Long Leads
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 140ns
Virta - Max 258W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet 497-15842-5
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Gate Charge 80nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 650V 60A 258W Through Hole TO-247 Long Leads
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 120A Nykyinen - Collector (le) (Max) 60A