STGWA40H65DFB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGWA40H65DFB
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT TRENCH 650V 80A TO247
lomakkeissa: STGWA40H65DFB.pdf
  • Viesti
STGWA40H65DFB: n tekniset tiedot
Osa numero STGWA40H65DFB Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT TRENCH 650V 80A TO247 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 29554 pcs Tietolomake STGWA40H65DFB.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 40A
Testaa kunto 400V, 40A, 5 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 40ns/142ns
Switching Energy 498µJ (on), 363µJ (off) Toimittaja Device Package TO-247 Long Leads
Sarja HB Käänteinen Recovery Time (TRR) 62ns
Virta - Max 283W Pakkaus / Case TO-247-3
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Gate Charge 210nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 650V 80A 283W Through Hole TO-247 Long Leads
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 160A Nykyinen - Collector (le) (Max) 80A