STGWA60H65DFB
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWA60H65DFB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGWA60H65DFB
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT BIPO 650V 60A TO247-3
lomakkeissa: STGWA60H65DFB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Viesti
STGWA60H65DFB: n tekniset tiedot
Osa numero STGWA60H65DFB Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT BIPO 650V 60A TO247-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14939 pcs Tietolomake STGWA60H65DFB.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 60A
Testaa kunto 400V, 60A, 10 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 66ns/210ns
Switching Energy 1.59mJ (on), 900µJ (off) Toimittaja Device Package TO-247 Long Leads
Sarja - Käänteinen Recovery Time (TRR) 60ns
Virta - Max 375W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet 497-16006-5
STGWA60H65DFB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Gate Charge 306nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 650V 80A 375W Through Hole TO-247 Long Leads
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 240A Nykyinen - Collector (le) (Max) 80A