STGWA75M65DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWA75M65DF2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGWA75M65DF2
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE
lomakkeissa: STGWA75M65DF2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
600 pcs
1200 pcs
  • Viesti
STGWA75M65DF2: n tekniset tiedot
Osa numero STGWA75M65DF2 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus TRENCH GATE FIELD-STOP IGBT M SE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15393 pcs Tietolomake STGWA75M65DF2.pdf
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 650V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic 2.1V @ 15V, 75A
Testaa kunto 400V, 75A, 3.3 Ohm, 15V Td (päällä / pois) @ 25 ° C 47ns/125ns
Switching Energy 690µJ (on), 2.54mJ (off) Toimittaja Device Package TO-247 Long Leads
Sarja M Käänteinen Recovery Time (TRR) 165ns
Virta - Max 468W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-247-3 Muut nimet 497-16975
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Syötetyyppi Standard IGBT Tyyppi Trench Field Stop
Gate Charge 225nC Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 650V 120A 468W Through Hole TO-247 Long Leads
Nykyinen - Collector Pulssi (ICM) 225A Nykyinen - Collector (le) (Max) 120A