STGWF40V60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGWF40V60DF Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STGWF40V60DF
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus IGBT BIPO 600V 40A TO3P
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
600 pcs
  • Viesti
STGWF40V60DF: n tekniset tiedot
Osa numero STGWF40V60DF Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus IGBT BIPO 600V 40A TO3P Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 37000 pcs Tietolomake
Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 600V Vce (päällä) (Max) @ Vge, Ic -
Testaa kunto - Td (päällä / pois) @ 25 ° C -
Switching Energy 456µJ (on), 411µJ (off) Toimittaja Device Package TO-3PF
Sarja - Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-3PFM, SC-93-3 Käyttölämpötila 175°C (TJ)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Syötetyyppi Standard
IGBT Tyyppi Trench Field Stop Yksityiskohtainen kuvaus IGBT Trench Field Stop 600V 40A Through Hole TO-3PF
Nykyinen - Collector (le) (Max) 40A