STL10N65M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL10N65M2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STL10N65M2
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 650V 4.5A POWERFLAT
lomakkeissa:
  • Viesti
STL10N65M2: n tekniset tiedot
Osa numero STL10N65M2 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 650V 4.5A POWERFLAT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 106912 pcs Tietolomake
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package PowerFlat™ (5x6) HV
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs 1 Ohm @ 2.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 48W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-PowerVDFN Muut nimet 497-15052-2
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 315pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 10.3nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 650V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 650V 4.5A (Tc) 48W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) HV Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 4.5A (Tc)