STL11N4LLF5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL11N4LLF5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STL11N4LLF5
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 40V 11A POWERFLAT
lomakkeissa: STL11N4LLF5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
STL11N4LLF5: n tekniset tiedot
Osa numero STL11N4LLF5 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 40V 11A POWERFLAT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 43597 pcs Tietolomake STL11N4LLF5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package PowerFlat™ (3.3x3.3)
Sarja STripFET™ V RDS (Max) @ Id, Vgs 9.7 mOhm @ 5.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 2.9W (Ta), 50W (Tc) Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 8-PowerVDFN Muut nimet 497-13650-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1570pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12.9nC @ 4.5V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 40V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 40V 11A (Tc) 2.9W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (3.3x3.3) Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 11A (Tc)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
STL120
STL120
valmistajat: Fluke Electronics
Kuvaus: TEST LEAD BANANA/PROBE 48" SET/2