STL60N3LLH5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STL60N3LLH5 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: STL60N3LLH5
Valmistaja / merkki: STMicroelectronics
Tuotteen Kuvaus MOSFET N-CH 30V 17A POWERFLAT
lomakkeissa: STL60N3LLH5.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
STL60N3LLH5: n tekniset tiedot
Osa numero STL60N3LLH5 Valmistaja STMicroelectronics
Kuvaus MOSFET N-CH 30V 17A POWERFLAT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 69935 pcs Tietolomake STL60N3LLH5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA Vgs (Max) ±22V
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package PowerFlat™ (5x6)
Sarja STripFET™ V RDS (Max) @ Id, Vgs 7.1 mOhm @ 8.5A, 10V
Tehonkulutus (Max) 60W (Tc) Pakkaus Original-Reel®
Pakkaus / Case 8-PowerVDFN Muut nimet 497-11094-6
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 1290pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 8nC @ 4.5V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Valua lähde jännite (Vdss) 30V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 30V 60A (Tc) 60W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (5x6) Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 60A (Tc)